Partnerzy Rankingu Studiów Inżynierskich

Delphi Automotive jest firmą wysokich technologii, która integruje bezpieczniejsze, bardziej przyjazne środowisku i zapewniające lepszą łączność rozwiązania dla branży motoryzacyjnej i transportowej. Więcej informacji na delphi.com

Delphi Poland jest jednym z kluczowych pracodawców i dostawców komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma działa w Polsce od 1994 roku i aktualnie prowadzi 3 zakłady produkcyjne (w Jeleśni, Błoniu i Gdańsku) oraz centrum badawczo rozwojowe w Krakowie.

Centrum Techniczne Delphi w Krakowie wspiera wszystkich kluczowych klientów Delphi w zakresie elektroniki i bezpieczeństwa, architektury elektrycznej/ elektronicznej oraz systemów kontroli emisji spalin. Krakowski zespół projektuje i rozwija nowe technologie, a także prowadzi testy i walidację tych produktów. Ponad 1200 inżynierów z naszego centrum badawczo-rozwojowego stworzyło ponad 200 rozwiązań patentowych. Dzięki niedawnej rozbudowie laboratoriów i możliwości testowych, krakowski ośrodek B+R Delphi jest największą wielodywizyjną placówką badawczo-rozwojową koncernu w Europie.

IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH Corporation), projektującej oraz dostarczającej innowacyjne systemy loteryjne i rozwiązania IT dla kasyn.

W Polsce znajduje się ponad 300-osobowe centrum technologiczne, będące największym ośrodkiem R&D nie tylko firmy, ale i dla całej światowej branży loteryjnej. Obok Warszawskiego Centrum Technologicznego IGT, funkcjonuje Europejskie Centrum Operacyjne dla loterii. Jest to jedyne w Europie miejsce (i jedno z nielicznych na świecie), z którego zdalnie zarządza się systemami loteryjnymi i prowadzi monitoring transakcji loteryjnych przeprowadzanych na skalę masową.

Rocznie firma eksportuje z Polski usługi IT o wartości ponad 80 mln zł.

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata. Flex w Tczewie powstał w 2000 roku. Zatrudnia 4000 pracowników i posiada park przemysłowy, na który składają się trzy budynki. W pierwszym z nich odbywa się montaż płytek elektronicznych, modułów oraz urządzeń elektronicznych. W drugiej hali ma miejsce obróbka metalu i montaż złożonych produktów. Trzeci i najnowszy obiekt spełnia funkcję nowoczesnego centrum logistycznego.

Główny Partner Forum

Partner Edukacyjny

Partnerzy Rankingu Studiów Inżynierskich

Forum Liderów Kształcenia Inżynierskiego 2017 odbywa się w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego

Partner Medialny